Değerli müşterilerimiz, geçici olarak haftada 2 defa gönderim yapıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Eğer bize göndermeniz gereken boş tüpünüz varsa lütfen tarafımıza gönderin. Sağlıkla kalın!
Dear customers, please be noted that we at current send out your orders twice a week. Thank you for your understanding. If you owe us empty cylinders from your previous orders please send them back. Stay healthy!
1000 ML LIGHTBLUE STEEL
PAYLAŞ :
STOKTA VAR
YENİ
1000 ML LIGHTBLUE STEEL

Sodalife Çelik ve Balance Soda makineleri modelleri için kullanılabilecek 1000 ML'lik soda şişesi ile soda keyfinizi eğlenceli bir hale getirin!

Uyumlu Soda Makineleri : 

- Sodalife Çelik Soda Makinesi

- Sodalife Balance Soda Makinesi

19,90 EUR
74,90 TL
Fiyata KDV Dahildir!

Sodalife Çelik ve Balance Soda makineleri modelleri için kullanılabilecek 1000 ML'lik soda şişesi ile soda keyfinizi eğlenceli bir hale getirin!

Kapasite : 1000 ML.

Siparişleriniz aynı gün hazırlanarak mesai saatleri içerisinde uygun olması durumunda aynı gün kargoya verilir. Aynı iş gününe yetişmeyen siparişleri ertesi iş günü sabah kargoya teslim edilir. Kargo firmalarının illere göre teslim süreleri değişmekte olup ürününüz kargoya verildikten sonra ortalama 2-3 gün içerisinde elinizde olacaktır. Detaylı bilgi için "Teslimat Bilgileri" sayfamızı kontrol ediniz.

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde sodalife.com adresine başvuruda bulunarak iade edebilirsiniz. Tüpü açılmamış Soda Makineleri koşulsuz - şartsız iade alınır.

İade politikamız ile alaklı detaylı bilgi için tıklayınız...

ÜCRETSİZ VE HIZLI GÖNDERİDOĞA VE ÇEVRE DOSTUTAZE VE SAĞLIKLI SODA%100 MADENİ KARBONDİOKSİTGÜVENLİ ALIŞVERİŞ