Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Sodalife, Türkiye’de soda makineleri, aksesuarlarını ve karbondioksit ihtiyaçlarınızı karşılayan ilk ve tek firmadır.

Soda makineleri ile evinizdeki soda fabrikanızı kurabilirsiniz. Sürekli kullandığınız ve bildiğiniz suyu, eğlenceli bir şekilde %100 madeni karbondioksit ile zenginleştirir, doğallığın ve tazeliğin keyfini çıkartırsınız.

 

MİSYON, VİZYON VE DEĞERLERİMİZ

Sodalife A.Ş. kurulduğu günden bu yana müşterilerinin yaşamlarını ve sağlıklarını daha kaliteli ve keyifli bir hale getirmeyi ilke edinmiştir. Kaliteli ve kullanışlı soda makineleri ile tüm müşterilerinin sürekli içtiği ve güvendikleri suyu taze, bekletilmemiş ve doğal olarak soda haline getirebilmeyi evlerinde, iş yerlerinde ve her yerde kolay bir şekilde hazırlayabilme imkanı sunar. %100 madeni karbondioksit ile dolu tüpler sayesinde suyunuzu doğal karbondioksit ile zenginleştirebilirsiniz!

 
  • Türkiye pazarında müşterilerimize sadece satış değil, tüm önerimiz ve bilgilerimiz doğrultusunda yaşamlarını daha eğlenceli ve kaliteli hale getirerek asıl hizmet ve değerlendirimizin müşteri ilişkileri kapsamında satışla başlayarak satış sonrasında da süren tüm memnuniyet çalışmalarımızın devam etmesini sağlarız.
  • Doğal ve %100 madeni karbondioksit tüplerin kullanımı, değişimi gibi işlemleri müşterilerimizin kolay bir şekilde her yönden, zahmetsizce gerçekleştirebilmesini sunma çabamız müşterilerimize verdiğimiz önem ve değerin göstergesidir.
  • Mükemmel bir müşteri deneyimi gerçekleştirebilmeyi ve devamlılığını sağlamayı ana ilke olarak kabul etmekteyiz.
ÜCRETSİZ VE HIZLI GÖNDERİDOĞA VE ÇEVRE DOSTUTAZE VE SAĞLIKLI SODA%100 MADENİ KARBONDİOKSİTGÜVENLİ ALIŞVERİŞ