Çevre ve Sağlık
Sodanızı evinizde, iş yerinizde, tatilde ve her yerde soda makineleri ile kendiniz hazırlayabilirsiniz. O an yaptığınız sodanız hem taze hem de dilediğiniz sertlik derecesinde olur. Serinlemek ve rahatlamak için her an yapabileceğiniz taze sodanızı dilediğiniz kadar tüketebilir, sağlıkla keyfini çıkarabilirsiniz.

TAZE

SODA KEYFİ

Soda makineleri herhangi bir elektrik bağlantısı ihtiyacı duymaz. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz an sodanızı hazırlayabilirsiniz. Bu sayede, bekletilmiş şişelerdeki tüketime, yeşil soda şişelerinin taşımacılığına ve buzdolabınızda gereksiz yer kaplamasına ihtiyaç duymazsınız.

1 TÜP İLE

300 SODA ŞİŞESİ

1 adet SODALIFE soda makinesi tüpü ile, soda makinenizin özel şişesiyle ortalama 60 litre soda yapabilirsiniz! Marketlerde satılan 300 şişeye denk gelen soda kayefiniz için herhangi bir taşımacılık, stoklama ihtiyacı duymadığınız gibi, çevreye de katkı da bulunursunuz.

ALIŞKANLIKLARINIZ
DEĞİŞECEK!

Soda makineleri ile tüm alışkanlıklarınız değişecek. Bir yandan taze soda keyfini yaşayarak bir yandan da çevreye büyük oranda katkı sağlamış olacaksınız.

1 adet soda makinesi tüpü ile 60 litre (300 cam soda şişesi) soda yapabilirsiniz!

Buzdolabınızda onlarca cam şişe bulundurmak zorunda değilsiniz!

Soda makineleri, elektrik bağlantısına ihtiyaç duymaz. Her yerde kullanabilirsiniz.

Yüzlerce cam şişeyi satın almaktan ve taşımaktan kurtulursunuz.

Cam şişeden soda tüketimi sonrasında oluşan çöp ve geri dönüşümü engellemiş olursunuz.

Sodanızı dilediğiniz sertlikte hazırlayabilir, güvenle içebilirsiniz.

Soda makinesi ile ekonominize katkıda bulunursunuz.

Soda makineleri ile suyunuzu %100 madeni karbondioksit ile zenginleştirirsiniz.

%100
MADENİ CO2

Bir çok gazlı içecek firmalarının galonlama sistemlerinde bulunan ve bu sistemlerde oluşan diğer gazlar, karbondioksitin doğallık oranını düşürür.

Soda makineleriniz için kullanılan soda makinesi tüplerine ise karbondioksit, sadece bu amaçla zengin yer altı kaynaklarından çıkartılarak doğrudan tüplere doldurulur. Bu sayede en doğal karbondioksit ile suyunuzu zenginleştirirsiniz.

ÜCRETSİZ VE HIZLI GÖNDERİDOĞA VE ÇEVRE DOSTUTAZE VE SAĞLIKLI SODA%100 MADENİ KARBONDİOKSİTGÜVENLİ ALIŞVERİŞ